پورتال اختصاصی رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق
صفحه اصلی > اخبار 

رسمی شدن مرز کیله، سردشت را از بن بست خارج می کند
سرکنسول ایران در اربیل گفت: 2 شهر قلعه دیزه عراق و سردشت ایران به لحاظ جغرافیایی و قرار گرفتن در بن بست از وضعیت مشابهی برخوردار بوده و رسمی شدن مرز کیله سردشت یکی از راهکارهای خروج از این شرایط است.
١٦:٣٦ - 1396/11/27

افزایش پنج درصدی صادرات کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه، از افزایش پنج درصدی صادرات کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی استان در 10 ماه سپری شده از سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
١٣:٠٥ - 1396/11/26

ظرفیت بزرگ مرزهای کرمانشاه برای تجارت با عراق و تردد گردشگران و زوار
به گفته رییس اتاق بازرگانی کرمانشاه، این استان این ظرفیت را دارد که از مرز شوشمی برای تردد گردشگران به منطقه کردنشین عراق و از مرزهای خسروی و سومار نیز برای تردد زوار عتبات عالیات استفاده شود، او مرز سومار را به دلیل نزدیکی به بغداد اقتصادی ترین مسیر حمل کالا عنوان کرد که لازم است رسمی شدن آن در دستور کار قرار بگیرد.
١٤:١٨ - 1396/11/25

صادرات 832 میلیون دلار کالا از گمرک های کردستان در سال 96
مدیرکل گمرکات استان کردستان گفت: امسال 832 میلیون دلار کالا از گمرک های این استان به خارج از کشور صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 23 درصد رشد داشته است.
٠٨:٤٥ - 1396/11/25

تولیدکنندگان کیفیت کالاها را بالا ببرند/ انتظارات مصرف‌کننده و تجار عراقی مدنظر قرار گیرد
رئیس اتاق بازرگانی ایران ـ عراق با بیان اینکه تولیدکنندگان داخلی باید کیفیت کالاهای خود را بالا ببرند، گفت: تولیدکنندگان داخلی انتظارات مصرف‌کننده و تجار عراقی را مدنظر قرار دهند.
٠٨:٣٣ - 1396/11/25

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>